Kozarska Ewa

Ewa

Absolwentka Instytutu Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej Uniwersytetu Warszawskiego, sp. Informacja naukowa.
Związana z Biblioteką Główną UwS od 1977 r. - kustosz, dyrektor Biblioteki.

Zainteresowania: bibliografia, bibliometria i edukacja informacyjna.

W ramach niniejszego projektu jej zadaniem jest wyszukiwanie źródeł.

Bibliografia prac Profesor Bożeny Wierzchowskiej, [W]: Wyraz w języku i tekście, red. J. Gardzińska, A. Maciejewska, Siedlce, 2012, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, s. 26-33.
Bibliografia prac Profesora Józefa Wierzchowskiego, [W] Wyraz w języku i tekście, red. J. Gardzińska, A. Maciejewska, Siedlce, 2012, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, s. 34-41.
Kozarska E., Smyk A.: „Wygooglować” biografię subiektywny przewodnik dla biografów pasjonatów, „Historia i Świat”, 2021, nr 10, s. 460-468. DOI:10.34739/his.2021.10.28
Kozarska E., Sobiczewska J., Bibliograficzna baza danych "Problemy Niepełnosprawnych", „Student niepełnosprawny. Szkice i rozprawy”, 2009, vol. 9, s. 75-82.
Kozarska E., Zacharuk T., Bibliografia publikacji prof. dr hab. Lesława Pytki z lat 1972-2011, Siedlce, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, 2012.
Osińska B., Kozarska E., Niepełnosprawny czytelnik w bibliotece naukowej na przykładzie Biblioteki Głównej Akademii Podlaskiej, „Student niepełnosprawny. Szkice i rozprawy”, 2008, vol. 8, s. 165-179.